За даними Генштабу, це найбільший наземний комплекс супутникового зв’язку на Росії
У Генштабі розповіли про результати ураження російського Центру космічного зв’язку “Дубна”, передає Хронікерс.
“Додатковим аналізом даних підтверджено влучання в апаратно-модульний комплекс 32-метрової антени MARK-IV, що використовується для супутникового зв’язку, а також у технічну будівлю поряд із цією антеною”, – йдеться у повідомленні.
Крім того, у Генштабі підтвердили ураження Головного виробничо-адміністративного (апаратно-програмного) корпусу з частковою руйнацією однієї з стін.
“Цей корпус містить у собі центральну апаратну ліній зв’язку, обладнання Наземного комплексу управління та Центральний пульт управління супутникової мережі”, – йдеться у повідомленні.
За даними Генштабу, це найбільший наземний комплекс супутникового зв’язку на росії.
- Нафтовий термінал у Керчі і порт “Кавказ”: У Генштабі розповіли про уражені цілі
