На Вінниччині детективи БЕБ викрили організовану групу, учасники якої заволоділи бюджетними коштами під час закупівлі спеціалізованого медичного обладнання для обласної лікарні
Про це повідомили в пресслужбі БЕБ, передає Хронікерс.
Підписуйтесь на наш Телеграм-канал
Слідством встановлено, що організатор схеми – представник компанії-постачальника медичного обладнання – залучив до її реалізації уповноважену особу з публічних закупівель лікарні та двох осіб, пов’язаних із підконтрольними ФОПами.
Впродовж 2024 року уповноважена створювала штучні умови для перемоги в тендерних процедурах підконтрольних ФОП, а також вносила у документацію завідомо завищені ціни на обладнання. В результаті трьох фактів закупівлі обладнання за такою схемою, бюджету спричинено збитків на загальну суму 5,6 млн грн.
Під час проведення 13 обшуків вилучено документи, техніку, інші докази, що підтверджують незаконну діяльність осіб.
Усім учасникам групи повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 191 КК України (розтрата чужого майна, вчинена за попередньою змовою групою осіб, в умовах воєнного стану та в особливо великому розмірі).
- На Донеччині викрили схему розкрадання бюджетних коштів: ДБР повідомило про підозру лейтенанту однієї з військових частин
