Хронікерс

Гарячі українські новини

Зеленський оприлюднив список завдань для нового головнокомандувача ЗСУ

Президент окреслив, чого чекає від Олександра Сирського на посаді головнокомандувача ЗСУ

Президент України Володомир Зеленський назвав зміни, яких чекає від командування ЗСУ на чолі із Олександром Сирським, передає Хронікерс.

“На столі має з’явитися реалістичний, детальний план дій Збройних Сил України на 2024 рік. З урахуванням реальної ситуації на полі бою зараз і перспектив. Кожна бойова бригада на першій лінії повинна отримати ефективну західну зброю – має відбутися справедливий перерозподіл такої зброї на користь саме першої лінії фронту. Треба розв’язати проблеми з логістикою. Авдіївка не повинна чекати, поки генерали з’ясують, де в них на складах застрягли дрони”, – йдеться у повідомлені.

Крім того, Зеленський наполягає, що кожен генерал має знати фронт. Має бути виправлена надмірна та невиправдана чисельність у штабах.

“Треба побудувати в армії дієву систему ротацій. За основу можна взяти досвід окремих бойових бригад Збройних Сил України та підрозділів Державної прикордонної служби України, де існує така система. Ротації – це обов’язково.  Потрібне очевидне підвищення якості навчання воїнів – тільки навчені солдати на першій лінії”, – зазначив Зеленський.