Хронікерс

Гарячі українські новини

Новим головнокомандувачем ЗСУ став Сирський

Олександр Сирський призначений новим головнокомандуючим ЗСУ

Президент України Володимир Зеленський повідомив, що призначив новим головнокомандуючим ЗСУ Олександра Сирського, передає Хронікерс.

“Я призначив генерал-полковника Сирського головнокомандувачем Збройних Сил України. Відсьогодні до керівництва Збройними Силами України приступає нова управлінська команда. Я хочу, щоб бачення війни було єдиним і в наших воїнів у Роботиному чи Авдіївці, і в Генеральному штабі та на Ставці”, – сказав Зеленський.

При цьому Зеленський назвав військових, які розглядаються на керівні посади.

“Я провів десятки розмов із командирами різного рівня. Зокрема, сьогодні говорив із бригадними генералами Андрієм Гнатовим, Михайлом Драпатим, Ігорем Скибюком та полковниками Павлом Палісою і Вадимом Сухаревським. Усі вони розглядаються на керівні посади в армії та служитимуть під проводом найбільш досвідченого українського командувача”, – зазначив президент.

Він подякував Валерію Залужному за два роки самовідданої служби.

“Я вдячний генералу Залужному за два роки захисту. Я вдячний за кожну перемогу, яких ми досягли разом і завдяки всім українським воїнам, які героїчно витягують цю війну на собі. Я запропонував генералу Залужному бути й надалі разом у команді Української держави. Буду вдячний за його згоду”, – підкреслив Зеленський.