Хронікерс

Гарячі українські новини

На Сумщині бійці ТрО зупинили ворожу ДРГ під час перетину кордону (ФОТО)

Українські воїни запобігають спробам окупантів влаштовувати диверсії на кордоні

На Сумському напрямку бійцями Сил територіальної оборони, що боронять Північну операційну зону, припинено чергову спробу ворожої диверсійно-розвідувальної групи перетнути державний кордон України. Про це повідомив командувач Об’єднаних Сил ЗСУ генерал-лейтенант Сергій Наєв, передає Хронікерс.

“3 лютого о 18:20 на підступах до Глухівської громади бійцями одного з опорних пунктів було помічено рух озброєної  групи у складі десяти осіб. Відразу українські бійці розпочали стрілецький бій та викликали протидиверсійні резерви зі складу свого батальйону. Вже за кілька хвилин до бою приєдналися мінометники, щільно накриваючи вогнем місце зосередження ворожих сил”, – повідомив він.

За словами Наєва, зазнавши втрат, ворог змінив тактику, розділившись на дві групи. Одна з яких під прикриттям своєї артилерії здійснювала евакуацію тіл вбитих та поранених. Друга група здійснила спробу обійти опорний пункт з бокового флангу. Але на цей час до місця бою прибула контрдиверсійна група.

Звитяжний бій тривав протягом півтори години. Завдяки вмілим діям оборонців Північного напрямку ворог був відкинутий далеко за межі українського кордону.