Постійне підвищення рівня вмінь та навичок військовослужбовців є одним з головних елементів бойової підготовки
Про це заявив командувач Об’єднаних Сил ЗС України генерал-лейтенант Сергій Наєв, передає Хронікерс.
Він зазначив, що військовослужбовці відпрацьовують низку бойових завдань, серед яких – стрільба зі стрілецької зброї, штурм позицій, а також надання медичної допомоги.
“–Наразі тривають тренування з підрозділами протидиверсійних резервів, з максимально змодельованою ситуацією, враховуючі набутий досвід та прогнозовану загрозу зі сторони противника”, – підкреслив Наєв.
За словами командувача, військовослужбовці вдосконалюють свою вправність та витривалість на спеціалізованій психологічній смузі перешкод. Щоденне тренування на смузі перешкод закріплює стійкість, фізичну витривалість, а також тактичну та психологічну підготовку для подальшого ефективного знищення ворога.
![](https://hronikers.com/wp-content/uploads/2024/02/421910708_787631386726249_1596300509092605369_n.jpg)
![](https://hronikers.com/wp-content/uploads/2024/02/424905879_787631513392903_2100581581110440965_n-768x1024.jpg)
- для охорони північного кордону в Україні створено контрдиверсійні резерви, – Наєв