Хронікерс

Гарячі українські новини


    Warning: Undefined variable $pinterest in /home/u500798741/domains/hronikers.com/public_html/wp-content/themes/royal-news-magazine/header.php on line 155

В “Укрненерго” розповіли про можливі відключення світла взимку

Магістральна мережа Укренерго вже готова передавати зимові обсяги електроенергії

Голова правління НЕК “Укренерго” Володимир Кудрицький повідомив, що компанія працює над збільшенням резервних можливостей мережі, добудовою інженерного захисту та відпрацюванням різних сценаріїв реагування на ймовірні обстріли енергетичної інфраструктури росією. Про це повідомляє пресслужба “Укренерго”, передає Хронікерс.

“Магістральні мережі були однією з найбільш постраждалих ланок енергосистеми після минулогічної ракетно-дронової кампанії росії. Але залучені “Укренерго” майже 1 млрд доларів міжнародної допомоги дали можливість компанії провести ремонти і замовити необхідне обладнання”, – сказав він.

Кудрицький додав, що дещо інша ситуація з постраждалими електростанціями. Всі великі ТЕС і ГЕС були пошкоджені російським терором проти цивільної інфраструктури. Деякі обʼєкти генерації потребують важких і тривалих ремонтів, але “Укренерго” сподівається, що план Міненерго щодо ремонтів на електростанціях буде виконаний до початку опалювального сезону.

“Незважаючи на складність підготовки і фактор серйозних руйнувань енергосистеми росіянами минулого року, відключення електропостачання – це не факт, а ризик, до якого всі в Україні мають бути готові, якщо росія знову вдасться до енергетичного терору. Так, енергосистема не така надійна і з меншим запасом міцності, ніж була до прицільних ударів, але водночас, російський терор вже не стане несподіванкою і до нього готуються всі – і енергетики, і Сили оборони, і споживачі”, – заявив керівник “Укренерго”.