Хронікерс

Гарячі українські новини


    Warning: Undefined variable $pinterest in /home/u500798741/domains/hronikers.com/public_html/wp-content/themes/royal-news-magazine/header.php on line 155

У військкоматі Самбору били і силою утримували чоловіка: ДБР розслідує обставини (ВІДЕО)

На Львівщині виник скандал в одному з ТЦК, де знущалися з чоловіка

Працівники ДБР розпочали розслідування інциденту в одному з військкоматів на Львівщині, де двоє військових знущаються з чоловіка і погрожують йому зброєю. Про це повідомляє пресслужба ДБР, передає Хронікерс.

Відео з’явилося 19 вересня у соцмережах. Попередньо, подія сталася у приміщенні Самбірського Територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

Відкрито кримінальне провадження за фактом порушення статутних правил, взаємовідносин між військовослужбовцями із застосуванням зброї (ч. 3 ст. 406 КК України). Працівники ДБР на місці події встановлюють усі обставини інциденту.

У Львівському обласному ТЦК СП також прокоментували інцидент.

“На відео видно частину події, тож, що саме відбулося в даній ситуації і що передувало діям військовослужбовців з’ясовується. На час службової перевірки дані військовослужбовці відстороненні від виконання обовʼязків до зʼясування усіх обставин. Керівництвом Львівського обласного ТЦК та СП призначено службову перевірку”, – йдеться у повідомленні.