Warning: Undefined global variable $_SESSION in /home/u500798741/domains/hronikers.com/public_html/index.php on line 1
Український виробник біогазу “MHP Eco Energy” підписав контракт на отримання гранту від Єврокомісії (ФОТО) - Хронікерс

Хронікерс

Гарячі українські новини


    Warning: Undefined variable $pinterest in /home/u500798741/domains/hronikers.com/public_html/wp-content/themes/royal-news-magazine/header.php on line 155

Український виробник біогазу “MHP Eco Energy” підписав контракт на отримання гранту від Єврокомісії (ФОТО)

В Україні можуть налагодити виробництво біометану, який здатний стати замінником газу

Президент компанії “MHP Eco Energy” Олександр Домбровський повідомив, що компанія підписала контракт на отримання гранту від Єврокомісії в рамках програми R&D Innovation “HORIZON EUROPE 2022” на суму 1 367 315 євро. Про це Домбровський написав у фейсбуку, передає Паляниця.

Слідкуйте за нами в телеграмі: гарячі оперативні новини тут

“Компанія “MHP Eco Energy” є одним з європейських лідерів виробництва біогазу з відходів, ми побудували і оперуємо двома ледь не найбільшими у Європі біогазовими комплексами. Один із яких знаходиться у Дніпропетровській області – 5,5 МВт, а другий у Вінницькій – 12МВт”, – сказав Домбровський в коментарі Паляниці.

За його словами, сьогодні компанія працює над технологією очищення біогазу і виробництва біометану, які є стовідсотковим замінником природного газу, відповідно, і імпорту.

“Це дає нам можливість серйозно дивитися на програму виробництва українського біометану – як для бізнесу, так і для економіки України в цілому для того, щоб замістити той імпортний природній газ, який ми до сьогодні купуємо закордоном”, – зазначив президент “MHP Eco Energy” .

Домбровський також розповів подробиці отримання гранту від Єврокомісії.

“У контексті останніх подій і військової агресії Росії по відношенню до України і по відношенню до країн Європейського союзу, Єврокомісія в рамках програми “HORIZON EUROPE 2022″ виділила відповідні кошти для 5 ключових команд і одну із команд довірили очолити нам – компанії, яка має великий досвід і інноваційні наукові напрацювання в цьому напрямку для того, щоб розробляти, перевіряти, експериментувати, відпрацьовувати нові технології виробництва біометану, який є стовідсотковим замінником імпортованого природного газу”, – сказав Домбровський.

За попередніми оцінками, завдяки цьому вдасться замістити відновлювальними власними аграрними і перероблюваними ресурсами майже 10 млрд куб. м. природного газу, а це саме стільки, скільки Україна імпортує щороку за останні роки до повномасштабної війни.

“Це наш шанс стати енергетично незалежними, якщо ми зможемо всі ці проєкти запустити в життя”, – підкреслив президент “MHP Eco Energy” .