За даними ОВА, пожежу, яка здійнялася після удару, вже ліквідували
Голова Сумської ОВА Олег Григоров повідомив, що російські окупанти знову вдарили по АЗС у Сумах, передає Хронікерс.
“Пожежу, яка здійнялася після удару, вже ліквідували. Дякую рятувальникам за професійну й оперативну роботу”, – сказав він.
За даними ОВА, внаслідок ворожої атаки постраждали людини.
- Ворог атакував заправку в Сумах. Троє поранених
