Хронікерс

Інформаційний знак якості

Росіяни знову вдарили по АЗС у Сумах: Постраждала людина

За даними ОВА, пожежу, яка здійнялася після удару, вже ліквідували

Голова Сумської ОВА Олег Григоров повідомив, що російські окупанти знову вдарили по АЗС у Сумах, передає Хронікерс.

“Пожежу, яка здійнялася після удару, вже ліквідували. Дякую рятувальникам за професійну й оперативну роботу”, – сказав він.

За даними ОВА, внаслідок ворожої атаки постраждали людини.