Росіяни вгатили по АЗС в одному з районів міста Суми. Відомо про трьох постраждалих
Про це повідомив в.о міського голови Сум Артем Кобзар, передає Хронікерс.
Підписуйтесь на наш Телеграм-канал
“Сьогодні близько 09:50 зафіксовано влучання ворожого БпЛА по одній з автозаправних станцій у Зарічному районі міста Суми”, – повідомив посадовець.
За попередніми даними, внаслідок події постраждали троє цивільних осіб. Наразі вони перебувають під наглядом медиків та отримують необхідну допомогу.
На місці події працюють усі необхідні служби, триває обстеження території та ліквідація наслідків удару.
- Росіяни атакували АЗС у Запоріжжі
