Хронікерс

Інформаційний знак якості

На Харківщині викрили в’язня колонії та його спільника, які вкрали понад 2 млн гривень у вдови українського захисника

За даними прокуратури, обом підозрюваним обрано запобіжні заходи у вигляді тримання під вартою

У Харківській обласній прокуратурі повідомили, що на Харківщині викрили в’язня колонії та його спільника, які вкрали понад 2 млн гривень у вдови українського захисника, передає Хронікерс.

“За даними слідства, протягом січня 2025 року спільники неодноразово здійснювали несанкціонований вхід до облікового запису жінки у інтернет-банкінгу, після чого змінили логін, аби отримати повний доступ до її коштів на рахунку через мобільний додаток. Згодом вони за 19 операцій переказали з картки потерпілої на підконтрольні рахунки понад 2 млн гривень, які власниця отримала як державну допомогу після загибелі чоловіка на фронті”, – йдеться у повідомленні.

За даними прокуратури, обом підозрюваним обрано запобіжні заходи у вигляді тримання під вартою.