Хронікерс

Інформаційний знак якості

На Львівщині екскерівника підприємства Міноборони викрили на махінаціях з орендою майна

Сума збитків сягає 1 млн грн

На Львівщині повідомили про підозру колишньому заступнику директора одного з державних оборонних підприємств Міністерства оборони України за незаконну передачу майна в оренду без аукціону. Збитки оцінили у понад 1 млн грн.

Про це повідомляє Спеціалізована прокуратура у сфері оборони Західного регіону, передає «Хронікерс».

Підписуйтесь на наш Телеграм-канал

За даними слідства, 34-річний посадовець, виконуючи обов’язки голови комісії з реорганізації та відповідаючи за управління майном іншого підконтрольного підприємства, організував передачу державної нерухомості в оренду з порушенням вимог законодавства.

За версією слідства, він забезпечив укладення договорів оренди без проведення обов’язкових відкритих аукціонів та без відповідних погоджень.

«Водночас законодавство передбачає, що передача державного майна в оренду має здійснюватися через конкурентні процедури за участі Фонду державного майна України і його регіонального відділення, а частина орендної плати підлягає обов’язковому перерахуванню до державного бюджету», – кажуть у прокуратурі.

Унаслідок таких дій державний бюджет недоотримав понад 1 млн грн.

Експосадовцю повідомили про підозру за ч.2 ст.364 КК України (зловживання службовим становищем). Суд обрав йому запобіжний захід – тримання під вартою з можливістю понад 133 тисяч гривень застави. Триває встановлення всіх обставин злочину та інших можливо причетних до реалізації схеми осіб.