Хронікерс

Інформаційний знак якості

Активісти встановили перебування 46 дітей Олешківського інтернату, яких окупанти незаконно вивезли з України

На момент окупації в Олешківському інтернаті залишалися 69 дітей

Гендиректорка гуманітарної неурядова організація “Фонд Еміль” Маріам Ламберт повідомила, що активісти встановили перебування 46 дітей Олешківського інтернату, яких окупанти незаконно вивезли з України, передає Хронікерс з посиланням на Укрінформ.

“Ми працюємо над кейсом Олешківського (інтернату), і на момент окупації там залишалося 69 дітей. Ми зуміли розшукати 46 із них”, – сказала вона.

За її словами, до окупації в Олешківському інтернаті у 2022 році знаходився 101 вихованець, з яких 13 змогли забрати батьки в перші дні окупаці, ще четверо померли.

“Після того як вивезли, за нашими даними, назад змогли повернутися 13 вихованців за весь час. І також є різні неофіційні свідчення, що ще двоє осіб померли вже після того, як росіяни їх вивезли”, – додала вона.