Хронікерс

Інформаційний знак якості

У Запоріжжі після російського удару стався витік аміаку

Нештатна ситуація сталася на одному з підприємств у Запоріжжі через ворожий обстріл

Державна служба з надзвичайних ситуацій повідомила, що через ранкову атаку ворожих БпЛА на об’єкті інфраструктури стався незначний витік речовини із запахом аміаку, передає Хронікерс.

Рятувальники ДСНС оперативно запобігли поширенню хмари та повністю локалізували її в радіусі 10 метрів.

“Жодної загрози для життя та здоров’я людей немає. Показники повітря перебувають у межах допустимих санітарних норм. На місці працювали фахівці ДСНС та Запорізького обласного центру контролю та профілактики хвороб. Вони здійсніли лабораторні заміри”, – йдеться у повідомлені.

Як зазначив заступник генерального директора з питань профілактики хвороб Запорізького обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ України Олександр Мащак: «При дослідженні вмісту аміаку в зоні житлової забудови перевищень не виявлено, ситуація під контролем».