Хронікерс

Гарячі українські новини


    Warning: Undefined variable $pinterest in /home/u500798741/domains/hronikers.com/public_html/wp-content/themes/royal-news-magazine/header.php on line 155

Ще 10 українських дітей вдалося повернути з окупації, – омбудсмен

З тимчасово окупованих територій в Україну вдалося повернути десятьох українських дітей разом із родинами

Про це пише Хронікерс із посиланням на Уповноваженого Верховної ради з прав людини Дмитра Лубінця.

Як написав Лубінець у телеграм-каналі, діти разом зі своїми рідними проживали на ТОТ – у Донецькій, Херсонській та Запорізькій областях.

“Проте нині вони на підконтрольній Україні території оговтуються від пережитих жахів, які їм влаштовувала окупаційна “влада”, – зазначив омбудсмен.

Він також поінформував, що так звана окупаційна влада змушувала маленьких українців ходити до російської школи та щопонеділка співати гімн РФ.

“Країни, яка принесла розруху, страх та безлад. На щастя, декому вдавалося здобувати онлайн українську освіту, проте батьків залякували, що у такому разі дітей відбиратимуть. Тож аби цього не трапилося, українці ухвалюють рішення зашити все, аби вберегти життя і майбутнє своїх дітей”, — написав уповноважений ВР з прав людини.

Діти вже відвідали Центр захисту прав дитини. З ними поспілкувалася компетентна мультифункціональна команда, яка зафіксувала злочини, свідками чи жертвами яких вони були.