Дітей, яких у 2022 році вивезли до Краснодарського краю повернули в Україну
Голова Миколаївської ОВА Віталій Кім повідомив, що до України повернули 5 дітей-сиріт, яких окупанти вивезли до росії, передає Хронікерс.
“Сьогодні ми зустріли в Миколаєві п’ятьох вихованців Новопетрівської спеціальної школи, які 2022-го пережили жахи депортації росіянами. В березні 2022 року заклад опинився в окупації, а в липні 2022 року військовослужбовці рф силоміць вивезли дітей та персонал до Херсонщини, звідти – до Краснодарського краю. В листопаді того ж року дітей разом із супроводжуючими вдалося повернути з території росії до Грузії”, – сказав він.
- З окупованої Херсонщини повернули ще шістьох дітей