Хронікерс

Гарячі українські новини


    Warning: Undefined variable $pinterest in /home/u500798741/domains/hronikers.com/public_html/wp-content/themes/royal-news-magazine/header.php on line 155

На потреби ЗСУ передадуть комплектуючі до військових літаків Су-27, конфісковані на кордоні з Румунією

Завдяки прокуратурі Закарпаття на потреби ЗСУ передадуть комплектуючі до військових літаків Су-27

Про це інформує Хронікерс із посиланням на Офіс генпрокурора.

Підписуйтесь на наш Телеграм-канал

Як зазначено, Закарпатська обласна прокуратура у співпраці з обласним Управлінням СБУ ініціювали передачу на потреби Збройних Сил України комплектуючих до військових літаків.

Вони визнані речовими доказами у кримінальному провадженні за фактом порушення встановленого порядку здійснення міжнародних передач товарів, що підлягають державному експортному контролю (ч. 1 ст. 333 КК України).

Коробки із запчастинами у березні 2024 року виявили серед багажу у пасажирському автобусі, що прямував з Чернівців до Італії. Товари були серед передач, які громадяни відправляли за кордон. Транспортний засіб зупинили на пункті пропуску “Дякове” на кордоні з Румунією.

У межах слідства після вилучення комплектуючих за клопотанням прокуратури суд наклав на них арешт. Водночас із залученням експертів було встановлено, що виявлені деталі є запасними частинами для винищувачів Су-27, які перебувають на озброєнні українських військових.

За рішенням суду водій автобуса повинен сплатити штраф, а комплектуючі до літаків передадуть одній із військових частин Повітряних Сил ЗСУ.