Хронікерс

Гарячі українські новини

На Київщині підвищують рівень транспарентності

Очільник Київської ОВА Руслан Кравченко провів нараду з правоохоронцями, на якій обговорювалися тендерні закупівлі, облаштування фортифікацій та наповнення бюджету

Про це Кравченко повідомив у своєму фейсбуці, передає Хронікерс.

Підписуйтесь на наш Телеграм-канал

Також посадовець закликав правоохоронців до посилення координації спільної роботи. За його Кравченка, люди очікують від влади активізації антикорупційних заходів на всіх рівнях. Адже, сьогодні в суспільстві надзвичайно великий запит на справедливість та прозорість. Особливу увагу очільник ОВА звернув на необхідність забезпечення відкритості тендерних закупівель.

“Разом з правоохоронцями продовжуємо детальний аналіз тендерів громад, районів, структурних підрозділів адміністрації. Насамперед, щодо відбудови житла, зруйнованого російськими окупантами. Проєкти, які реалізуються, мають відповідати вимогам часу. Чітке обґрунтування, ефективне використання коштів, жодного завищення цін на матеріали, товари та послуги. Це головна вимога ефективної та якісної відбудови”, – написав Кравченко.

Також на нараді була приділена увага питанням будівництва фортифікацій та безпекової ситуації в області. 

“Реалізуємо постійний багаторівневий контроль за процесом облаштування оборонних рубежів. Все має відповідати завданню військових. Використання виділених на це коштів – виключно на визначені цілі”, – зазначив посадовець.

Крім того, Кравченко зазначив, що іншим спільним завданням влади і правоохоронців він бачить наповнення бюджету завдяки вдосконаленню заходів, які запобігають незаконному ухиленню від сплати податків та інших обов’язкових платежів.