Хронікерс

Гарячі українські новини

Компанію з виробництва біоетанолу підозрюють в ухиленні від сплати понад 300 млн грн акцизного податку

Посадові особи підприємства налагодили незаконне виробництво технічного спирту під виглядом універсального органічного розчинника, який не входить до акцизної групи товарів

Про це інформує пресслужба БЕБ, передає Хронікерс.

Підписуйтесь на наш Телеграм-канал

Правоохоронці викрили компанію з виробництва біоетанолу в ухиленні від сплати акцизного податку в особливо великих розмірах. Слідством встановлено, що посадові особи підприємства налагодили незаконне виробництво технічного спирту під виглядом універсального органічного розчинника, який не входить до акцизної групи товарів.

“Проаналізувавши фінансово-господарську діяльність, детективи БЕБ встановили, що товариство продавало виробникам пального та АЗС біоетанол під виглядом розчинника без сплати акцизного податку. Останні змішували хімічну продукцію з пальним для збільшення його обʼєму”, – розповіли в Бюро економічної безпеки.

Такі дії, за попередніми оцінками, призвели до ухилення компанією від сплати акцизного податку орієнтовно на суму 324 млн грн.

За результатами проведених обшуків у офісних приміщеннях, на виробничих потужностях заводу та за адресами проживання фігурантів детективи Бюро вилучили понад 130 тис. літрів біоетанолу та 38 тис. літрів розчинника орієнтовною вартістю понад 6,7 млн грн.

Окрім того, детективи БЕБ вилучили готівку: долари, євро та гривню в еквіваленті понад 35 млн грн.