БЕБ на Буковині скерувало до суду справу відносно продавця електронних сигарет
Про це інформує пресслужба Бюро економічної безпеки, передає Хронікерс.
Підписуйтесь на наш Телеграм-канал
Детективи ТУ Бюро економічної безпеки у Чернівецькій області завершили досудове розслідування відносно буковинця, який придбав з метою збуту електронні сигарети.
В ході слідства встановлено, що підозрюваний намагався ввезти в Україну з метою збуту близько 1200 одиниць електронних сигарет іноземного виробництва. Орієнтовна вартість продукції становить понад півмільйона гривень.
Чоловіку оголошено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 204 Кримінального Кодексу України. Обвинувальний акт направлено до суду. За скоєне кримінальне правопорушення підозрюваному загрожує покарання у вигляді штрафу в розмірі від 85 до 170 тисяч гривень з конфіскацією та знищенням незаконно виготовлених товарів.