Хронікерс

Гарячі українські новини

У Міноборони в пріоритеті своєчасне забезпечення армії і залучення українського виробника, – Кліменков.

Заступник міністра оборони заявив про нульову толерантність до корупції у Міноборони

Заступник міністра оборони України Дмитро Кліменков заявив, що під час війни головний пріоритет відомства – це своєчасне забезпечення військових, передає Хронікерс з посиланням на Telegraf.

«Якщо у правоохоронних органів є запитання до постачальників, то це вже справа слідчих. Я не маю права коментувати їхню роботу. Єдине, що я можу зазначити, у діючій команді в Міноборони є нульова толерантність до корупції. Ви можете у цьому пересвідчитися за результатами роботи закупівельних агенцій і взагалі по нашій операційній діяльності», – сказав віню

Кліменков додав, що залучення українських виробників до постачання армії – пріоритет МОУ.

«Міноборони спрямовує десятки мільярдів гривень на закупівлю озброєння та тилового майна. Ці державні витрати є шансом для української промисловості. Наприклад, державний оператор тилу закуповує одяг й інше речове майно для військових на мільярди гривень. Це можливість для української промисловості розвивати свої підприємства під час війни, створювати робочі місця, сплачувати податки. Також це можливості для вітчизняного військово-промислового комплексу. За останній місяць Агенція уклала рекордну кількість контрактів на закупівлю зброї, боєприпасів та військової техніки. З них на українських виробників припадає досить суттєва частка», – сказав заступник міністра.