Хронікерс

Гарячі українські новини


    Warning: Undefined variable $pinterest in /home/u500798741/domains/hronikers.com/public_html/wp-content/themes/royal-news-magazine/header.php on line 155

Закон про мобілізацію є найкращий варіантом в сучасних умовах, – Лубінець

Прийнятий законопроєкт максимально демократичний в умовах війни

Уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець впевнений, що законопроєкт про мобілізацію найкращим варіантом в умовах сучасної України. Про це він сказав під час брифінгу, передає Хронікерс.

“На мій погляд, законопроєкт, який був прийнятий в умовах, в яких зараз перебуває Україна, це найкращий варіант, на який ми могли сподіватися. Принципові зауваження, які я направив як уповноважений на профільний комітет, на мій погляд, практично всі були враховані”, – сказав він.

Також він зазначив, що на фронті зараз тривають дуже запеклі бої і ЗСУ потребує більше новобранців, щоб дати змогу військовим отримати відпустку.

“На мій погляд, тепер процедура виглядає максимально демократично, без примусу. Всі військовозобов’язані мають пройти процедуру, зокрема перевірку своїх даних у реєстрі, і після цього ті, хто не виконуватимуть норми закону, будуть підпадати під дії знову ж таки демократичних принципів у нашій державі. Це ТЦК звертаються до органів НПУ і виключно органи Нацполіції, відкриваючи кримінальне чи адміністративне провадження, займаються особами, які не виконують дії ухваленого закону”, – додав він.