Хронікерс

Гарячі українські новини

В ОК «‎Південь»‎ призначили нового командувача

Командувачем військ оперативного командування «Південь» призначений бригадний генерал Геннадій Шаповалов

Про це повідомляється на сторінці ОК “Південь” у фейсбуці, передає Хронікерс.

Підписуйтесь на наш Телеграм-канал

Новопризначеного командира представив особовому складу командувач Сухопутних військ ЗСУ генерал-лейтенант Олександр Павлюк.

Геннадій Шаповалов народився у 1978 році у Кіровоградській області. У 2000 році з відзнакою закінчив Інститут танкових військ при Харківському державному політехнічному університеті, а в 2012, так само – з відзнакою – Командно-штабний інститут застосування військ (сил) Національного університету оборони України.

Пройшовши всі сходинки військової кар’єри від командира танкового взводу до командира окремої мотопіхотної бригади імені Якова Гандзюка, в березні 2022 року отримав звання бригадного генерала.

За плечима бойового офіцера Національний університет “Острозька академія” за спеціальністю “Міжнародні відносини, громадські комунікації та регіональні студії”. Також він закінчив Військовий коледж Армії США, де готують старший офіцерський склад американських Сухопутних військ. Такий рівень освіти і широта поглядів характеризують сучасних командирів Збройних Сил України, як потужний інтелектуальний потенціал армії, з опорою на міжнародний досвід.