З окупованих територій Запорізької та Херсонської областей повернули дітей
Уповноважений з прав людини Дмитро Лубінець повідомив, що семеро дітей повернулся з окупованих територій, передає Хронікерс.
“Діти з родинами виїхали з Запорізької та Херсонської областей. Дехто з сімей пережив справжнє жахіття в окупації і став свідком того, як росіяни мародерили будинки місцевих мешканців, змушували брати російські паспорти, вчиняли насильство над українцями, змушувати дітей навчатися у школі за канонами “руского міра”. А родини, де є хлопці-підлітки виїжджали з ТОТ, аби їх дітей згодом не забрали до російської армії”, – зазначив Лубінець.
- 29 березня на підконтрольну Україні територію повернули ще трьох дітей.