На тимчасово окупованих територіях російські загарбники відправляють на “виборчі дільниці” мігрантів з Центральної Азії
Про це повідомляє Центр національного спротиву, передає Хронікерс.
“Вже з 15 березня на ТОТ стартує виборчий фарс, який ігнорує переважна кількість місцевих. Для завищення явки ворог дозволив голосувати без паспортів, й тепер поставив план перед будівельними компаніями щодо відправки на головування мігрантів”, – йдеться у повідомленні.
Зазначається, що мігрантів на захоплені землі звозять ще з кінця 2022 року, і їх чисельність вже становить понад 100 тис. Іноземцям обіцяють додатковий вихідний за похід на дільницю.
Центр національного спротиву зауважує, що всі, хто допомагає “легалізовувати” окупацію на ТОТ понесе за це відповідальність.
- на окупованій частині Луганщини розпочалося незаконне голосування на російських виборах