Хронікерс

Гарячі українські новини

Кабмін дозволив ТЦК працювати цілодобово

До положення про роботу ТЦК та СП зробили зміни

Представник Кабміну у Верховній Раді Тарас Мельничук повідомив, що внесено зміни до положення про територіальні центри комплектування та соціальної підтримки, передає Хронікерс.

Передбачено під час проведення мобілізації та/або під час дії правового режиму воєнного стану надання права територіальним центрам комплектування та соціальної підтримки цілодобово.

ТЦК та СП зможуть, зокрема, розглядати справи про адміністративні правопорушення та накладати адміністративні стягнення відповідно до Кодексу України про адміністративні правопорушення; організовувати з визначеною періодичністю проведення медичних оглядів та психологічних обстежень військово-лікарськими комісіями військовозобовʼязаних і резервістів (для районних ТЦК та СП).

Крім того, на думку уряду, це дозволить вести персонально-якісний облік призовників, військовозобовʼязаних та резервістів, облік транспортних засобів, що підлягають передачі Збройним Силам України та іншим військовим формуванням під час мобілізації та у воєнний час.