На Харківщині провели чергове засідання Ради оборони області
Голова Харківської ОВА Олег Синєгубов повідомив, що відбулося чергове засідання Ради оборони області, передає Хронікерс.
“Перше питання – мобілізаційні процеси. Керівники ТЦК доповіли про ситуацію та роботу груп оповіщення. Спостерігаємо позитивну динаміку показників. Друге питання – життєзабезпечення на прикордонних територіях та хід евакуації цивільного населення.На наступному засіданні заслухаємо звіти усіх керівників місцевих військових адміністрацій щодо проведеної роботи та необхідності посилення заходів”, – зазначив він.
- у Раді не виключають велику кількість правок до нового закону про мобілізацію.