Хронікерс

Гарячі українські новини


    Warning: Undefined variable $pinterest in /home/u500798741/domains/hronikers.com/public_html/wp-content/themes/royal-news-magazine/header.php on line 155

Нардеп з Хмельниччини підозрюється у спробі підкупу топпосадовців у сфері відновлення (ФОТО)

Народного депутата, який є власником великого будівельного та аграрного бізнесів, підозрюють у спробі підкупу топпосадовців у сфері відновлення

Про це повідомили у пресслужбі НАБУ, передає Хронікерс.

“НАБУ і САП спільно з Віцепрем’єр-міністром з відновлення України — Міністром розвитку громад, територій та інфраструктури України, а також головою Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури України викрили чинного народного депутата, за сумісництвом власника великого будівельного та аграрного бізнесів, на пропозиції неправомірної вигоди”, — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що у серпні 2023 року народний депутат звернувся до топпосадовця Міністерства відновлення з проханням надати його компанії підряди з відбудови інфраструктурних об’єктів на 1 мільярд гривень.

За це він пообіцяв “винагороду” у розмірі 3-5% від вартості кожного підряду. Для узгодження подальших домовленостей нардеп також залучив директора компанії.

Після надходження 50 млн грн за підряд з відновлення зруйнованого мосту в одному з регіонів України народний обранець через довірену особу надав викривачу-топпосадовцю Державного агентства відновлення обіцяний відсоток у сумі 150 тисяч доларів.

Зазначається, що передача неправомірної вигоди відбулась на паркінгу одного зі столичних супермаркетів, а гроші знаходились у китайській шкатулці.

Народний депутат від “Європейської Солідарності” Олексій Гончаренко повідомив, що НАБУ та САП вручили підозру народному депутату Сергію Лабазюку із “За майбутнє”.