Хронікерс

Гарячі українські новини

Намагався підкупити Найєма біткоїнами: Нардепу-слузі Одарченку вручили підозру

САП та НАБУ повідомили про підозру чинному нардепу Андрію Одарченку, який намагався підкупити топпосадовця Державного агентства відновлення

Про це йдеться в повідомленні пресслужби САП, передає Хронікерс.

Чинний народний депутат Андрій Одарченко намагався дати хабар голові Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури України Мустафі Найєму за виділення коштів на ремонт будівлі Державного біотехнологічного університету.

За даними пресслужби, за дорученням керівника САП прокурор повідомив про підозру народному депутату, якого викрили на наданні неправомірної вигоди голові Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури України.

Установлено, що народний депутат України висловив посадовцю пропозицію надати йому неправомірну вигоду за забезпечення прийняття Міжвідомчою робочою групою рішення про виділення з фонду ліквідації наслідків збройної агресії коштів на ремонт будівель університету, в якому народний обранець продовжує обіймати посаду ректора (дію контракту якого призупинено).

Пропонована сума неправомірної вигоди мала становити 8% від обсягу фінансування.

Надалі підозрюваний надав топпосадовцю – особі, яка займає особливо відповідальне становище, частину цієї неправомірної вигоди у розмірі 0,39 біткоїна, що на час вчинення операції було еквівалентно 10 тис. доларів США.

На сьогодні народному депутату вручено повідомлення про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 4 ст. 369 КК України. Слідство триває.