Хронікерс

Гарячі українські новини


    Warning: Undefined variable $pinterest in /home/u500798741/domains/hronikers.com/public_html/wp-content/themes/royal-news-magazine/header.php on line 155

На Полтавщині поліцейські встановили матір, яка викинула немовля на смітник

Поліція встановила особу матері новонародженої дитини, знайденої 19 листопада на смітнику у Глобиному Полтавської області

Про це повідомив очільник поліції Київщини Андрій Нєбитов, передає Хронікерс.

Так, до поліції звернувся чоловік, який знайшов на звалищі немовля. Дитину госпіталізували до перинатального центру. Медики зʼясували, що це хлопчик вагою 2,500 кг і зростом 47 см.

“Поліцейські оперативно встановили 32-річну породіллю, яка не змогла пояснити, чому вона залишила свого сина на смітнику”, – зазначив Нєбитов.

Він додав, що жінка має ще 4 малолітніх дітей і, можливо, вирішила, що цей хлопчик для неї зайвий.

Зазначається, що з самого моменту народження малюк фактично бореться за своє життя.

“Сподіваюсь, у майбутньому він знайде гідних та люблячих батьків. Яким же інколи буває несправедливим цей світ! Деякі родини роками мріють про немовля. Заради поповнення в сім’ї вдаються до суворих обмежень, лікування і навіть оперативного втручання. А деякі можуть просто викинути свою дитину на смітник,” – зазначив Нєбитов.

За замах на умисне вбивство своєї новонародженої дитини жінці повідомлено про підозру. Санкція статті передбачає обмеження або позбавлення волі на строк до п’яти років.

“Але, на жаль, цього покарання буде недостатньо для повного вирішення згаданої ситуації”, – резюмував очільник поліції Київщини.