Хронікерс

Гарячі українські новини


    Warning: Undefined variable $pinterest in /home/u500798741/domains/hronikers.com/public_html/wp-content/themes/royal-news-magazine/header.php on line 155

В Одесі виписували довідки про туберкульоз за 1500 доларів: Затримали голову ВЛК

Правоохоронці викрили чергову спробу допомогу ухилянтам

В Одесі повідомлено про підозру голові лікарської консультативної комісії одного з медичних закладів Одеси за фактом одержання неправомірної вигоди та службового підроблення, передає Хронікерс з посиланням на прокуратуру Одеської області.

За даними слідства, підозрювана організувала корупційну схему з одержання хабарів за виготовлення виписок із медичної карти амбулаторного хворого, із зазначенням фіктивного діагнозу, що дозволить уникнути призову на військову службу під час мобілізації.

За 1500 доларів США “хворі” отримували виписку з діагнозом – туберкульоз. Надалі ці медичні довідки передавалися до ТЦК, на підставі чого чоловіків визнавали непридатним до військової служби.

Також повідомлено про підозру двом спільникам голови комісії, через яких вона одержувала неправомірну вигоду від військовозобов’язаних громадян України (ч. 5 ст. 27, ч. 1 ст. 368 КК України).