Хронікерс

Гарячі українські новини


    Warning: Undefined variable $pinterest in /home/u500798741/domains/hronikers.com/public_html/wp-content/themes/royal-news-magazine/header.php on line 155

Букмекерська компанія подала до суду на Зеленського через накладені санкції

Parimatch намагається через суд скасувати санкції, запроваджені у березні 2023 року

Букмекерська група Parimatch подала до суду на президента Володимира Зеленського ерез санкції, накладені на неї у березні. Про це повідомляє “Економічна правда”, передає Хронікерс.

Кіпрська компанія Weplay Media Holding Limited, на яку зареєстровано торговий знак PariMatch, звернулась до Верховного Суду як суду першої інстанції з адміністративним позовом до президента Зеленського з вимогою визнати протиправним і нечинним указ від 10 березня 2023 року про застосування санкцій.

За текстом позовної заяви, позивач не співпрацює з державою-агресором чи Білоруссю, їхніми громадянами та резидентами; бенефіціарними власниками Weplay Media Holding Limited є громадяни України, а серед акціонерів названої компанії немає резидентів держави-агресора, тож його діяльність, переконує позивач, не створює загроз національній безпеці України.

Суд відкрив провадження в адміністративній справі, а також ухвалив залучити до участі у справі на стороні відповідача РНБО і СБУ.