Хронікерс

Гарячі українські новини

Зеленський ввів в дію нові санкції РНБО проти російських букмекерських контор

Президент Володимир Зеленський ввів в дію рішення Ради нацбезпеки і оборони про санкції проти російських букмекерських контор та сотень компаній, а також 120 фізичних осіб

Указ від 10 березня опублікований на сайті глави держави, передає Хронікерс.

Під санкції потрапили букмекерські контори “СпортБет”, “Пятигорский ипподром”, “Ф.О.Н.”, “Фортуна”, “Первая международная букмекерская компания”, “Управляющая компания Национального коневодческого союза” (Winline), “Пари” (Paribet), “Атлантик-М”, “БетРинг”, “Рус-Телетот”, “Марафон”, “СТОМ” (Betboom), “Санторин” (Baltbet), “Спортлото”, Parimatch та інші.

Загалом у списку 287 юридичних осіб, більшість із них зареєстровані в РФ. Строк застосування санкцій – 50 років. Санкції передбачають блокування активів, повне припинення торговельних операцій, запобігання виведенню капіталів за межі України та інші обмеження і заборони.

Крім того, Зеленський ввів в дію санкції проти 120 фізичних осіб – також на 50 років. До списку увійшли підприємці з Росії, Туреччини, Кіпру, Великої Британії, Вірменії та інших держав.

Зокрема, серед фізичних осіб під санкціями опинились засновник ТОВ “Парі Інжиніринг Рус” Владислав Бєшкарьов та гендиректор компанії Олександр Івашкевич; Раїса та Сергій Самсоненки, пов’язані з ТОВ “Фортуна” й ТОВ “Бетсіті”; генеральний директор букмекерської контори “Парі” Максим Градинар; засновник ТОВ “Управ-Вертикаль” Максим Кірюхін та інші.