Хронікерс

Гарячі українські новини


    Warning: Undefined variable $pinterest in /home/u500798741/domains/hronikers.com/public_html/wp-content/themes/royal-news-magazine/header.php on line 155

Дрони-камікадзе для фронту: На Вінниччині оголосили благодійний марафон для підтримки Сил оборони

Народні депутати і громадські організації на Вінниччині об’єдналися для збору коштів на придбання fpv-дронів.

На Вінниччині оголосили про початок благодійного онлайн-марафону “Мільйон для ЗСУ”, в рамках якого усі кошти будуть спрямовані на закупівлю 100 fpv-дронів для ЗСУ та Сил оборони, передає Хронікерс.

Ініціаторами марафону виступили ГО “Ми – Вінничани” і Благодійний фонд “Український Альянс”.

“Ми – українці, ми – Вінничани. Із самого початку війни ми працюємо на дипломатичному, енергетичному та інформаційному фронті, допомагаємо біженцям і переселенцям, не забуваємо про громаду, системно підтримуємо медиків та військові шпиталі. Основне наше завдання на сьогодні – це потреби для фронту, посилення спроможності наших збройних сил та Сил оборони, а також надання практичної допомоги нашим військовослужбовцям”, – йдеться у відеозверненні  народних депутатів з Вінниччини Лариси Білозір, Геннадія Вацака, Миколи Кучера, народного депутата двох скликань, ексмера та ексголови ОДА Олександра Домбровського, народного депутата VIII скликання Сергія Кудлаєнка та організаторів благодійного марафону: голови громадського об’єднання Валерія Коровія і засновника Благодійного фонду “Український Альянс” Миколи Філонова. 

Від початку війни представники цих організацій передали на фронт десятки автомобілів, сотні дронів, бронежилети, рації, StarLink, тепловізори, приціли, військову амуніцію, медикаменти і продукти харчування на досить значні суми.

Під час проведення першого етапу заходу “Мільйон на ЗСУ від Вінничан” за рахунок власних внесків, партнерських коштів представників бізнесу та донатів громадян, було зібрано на ЗСУ 2 мільйона 100 тисяч гривень.

Мета другого благодійного марафону – зібрати 2 мільйони гривень на придбання дронів-камікадзе.