Жителі Вінниці перерахували на платформу Володимира Зеленського United24 півмільйона гривень
Про це інформує Воєнно-політична Арена Вінниччини, передає Хронікерс.
Сьогодні, 15 червня відбувся Благодійний марафон під гаслом “Мільйон на ЗСУ від вінничан”, на якому вдалося зібрати вдвічі більше від запланованої суми.
![](https://hronikers.com/wp-content/uploads/2023/06/1P2A0006-1024x683.jpg)
![](https://hronikers.com/wp-content/uploads/2023/06/1P2A0007-1024x683.jpg)
![](https://hronikers.com/wp-content/uploads/2023/06/1P2A0005-1024x683.jpg)
З огляду на це співорганізатор благодійного марафону, керівник фонду «Український Альянс» Микола Філонов, оголосив спільне рішення організаторів марафону.
“ГО “Ми-Вінничани”, благодійний фонд «Український Альянс», учасники і гості заходу одноголосно вирішили підтримати фандрейзингову ініціативу Президента України Володимира Зеленського United24″, – заявив Філонов.
![](https://hronikers.com/wp-content/uploads/2023/06/1P2A0018-1024x683.jpg)
![](https://hronikers.com/wp-content/uploads/2023/06/1P2A0051.jpg)
![](https://hronikers.com/wp-content/uploads/2023/06/1P2A0131-1-scaled.jpg)
![](https://hronikers.com/wp-content/uploads/2023/06/1P2A0084-scaled.jpg)
![](https://hronikers.com/wp-content/uploads/2023/06/photo_2023-06-15_15-28-44.jpg)
![](https://hronikers.com/wp-content/uploads/2023/06/1P2A0061-scaled.jpg)
![](https://hronikers.com/wp-content/uploads/2023/06/1P2A0041-1024x683.jpg)
![](https://hronikers.com/wp-content/uploads/2023/06/1P2A0092-1024x683.jpg)
![](https://hronikers.com/wp-content/uploads/2023/06/1P2A0039.jpg)
Відтак, півмільйона гривень буде перераховано на платформу United24.
![](https://hronikers.com/wp-content/uploads/2023/06/1P2A0184-1024x683.jpg)
![](https://hronikers.com/wp-content/uploads/2023/06/1P2A0225-1024x683.jpg)
![](https://hronikers.com/wp-content/uploads/2023/06/1P2A0190-1024x683.jpg)
![](https://hronikers.com/wp-content/uploads/2023/06/1P2A0286-1024x683.jpg)
Довідково
5 травня 2022 року Президент України Володимир Зеленський оголосив про запуск глобальної ініціативи United24, перша складова якої — онлайн-платформа для збору коштів на підтримку держави. Зібрані кошти розподілятимуть за трьома напрямками: оборона та розмінування, гуманітарна та медична допомога, відбудова України.
Усі кошти надходять на рахунки НБУ та закріплені за профільними міністерствами: Міноборони, МОЗ та Мінінфраструктури. Звіти на платформі оновлюються кожну добу.
Амбасадори ініціативи є Андрій Шевченко, Еліна Світоліна, Олександр Усік, Барбра Стрейзанд, мандрівник Беар Гріллз, Річард Бренсон, Френсіс Фукуяма та інші.