Хронікерс

Гарячі українські новини

Пошкоджені магістральні лінії: “Укренерго” закликало українців економити електрику

Українців просять обмежити використання електроенергії у вечірні години

Чергова нічна атака росіян ракетами та дронами не призвела до пошкоджень магістральних мереж. Однак вдень обстрілами були пошкоджені магістральні лінії, які забезпечували видачу потужності однієї з електростанцій на сході. Про це повідомляє “Укренерго”, передає Хронікерс.

Внаслідок обстрілів ворога також пошкоджень зазнають і розподільчі мережі у прифронтових та прикордонних областях. Триває їх відновлення. Водночас триває ремонтна кампанія на низці атомних та теплових електростанцій.

Через сукупність цих факторів зменшився обсяг виробництва електроенергії. Наразі її достатньо для покриття потреб споживачів, але для збереження балансу в вечірні години необхідно ощадливе споживання електроенергії.

“Просимо перенести використання електроенергії з вечірніх годин (19:00 до 22:00) на ранок, день, або ніч. Вимкнувши декілька електроприладів або використовуючи їх не в період вечірнього піку, ви допоможете зменшити навантаження на енергосистему та полегшити її балансування”, – йдеться у повідомлені.