Хронікерс

Гарячі українські новини


    Warning: Undefined variable $pinterest in /home/u500798741/domains/hronikers.com/public_html/wp-content/themes/royal-news-magazine/header.php on line 155

Зеленська розповіла в ПАРЄ, скільки українських дітей поневолила Росія

Майже 20 тисяч українських дітей незаконно вивезли з території України

Дружина президента України Олена Зеленська під час виступу в Парламентській асамблеї Ради Європи розповіла про ситуацію з незаконним вивезенням дітей з території України росіянами. Про це повідомляє “Укрінформ”, передає Хронікерс.

“Примусова депортація українських дітей – ця тема дуже болить Україні. Тому дякую, що долучилися до боротьби за наших дітей та за їхнє дитинство. Чужих дітей не буває. Є багато свідчень жахливих воєнних злочинів у війні, яку росія веде проти України. Але цей є особливим, тому що спрямований проти тих, хто є найбільш вразливими та найменш захищеними. І цей злочин відбувається просто зараз, в той час, як ми говоримо”, – сказала Зеленська.

На даний час, незаконно вивезли з України 19 319 дітей.

“Це кількість дітей, які все ще перебувають у російській неволі. Але ця цифра не є остаточною. Ми не знаємо, що відбувається з нашими дітьми на окупованих територіях”, – зазначила перша леді України.