Хронікерс

Гарячі українські новини

Зеленський провів зустріч із прем’єркою Естонії: Подякував за рішучість в наданні озброєння (ФОТО)

У Житомирі відбулася зустріч між президентом України і головою уряду Естонії

Президент України Володимир Зеленський провів зустріч із Прем’єр-міністром Естонської Республіки Каєю Каллас. Зустріч відбулася у Житомирі, передає Хронікерс з посиланням на Офіс президента.

“В перерахунку на душу населення допомога Естонії для нашого захисту – одна з найбільших у світі. Україна цінує кожну передану нам Естонією одиницю зброї. Особливо я хотів би відзначити рішення Естонії передати всі наявні в неї гаубиці 122-го та 155-го калібрів. Дякую Естонії за ініціативу щодо спільних європейських прямих закупівель зброї та боєприпасів, яка передбачає надання членами Євросоюзу Україні одного мільйона снарядів 155-міліметрового калібру”, – сказав Зеленський.

Він також подякував Естонії за допомогу в лікуванні, протезуванні та реабілітації українських воїнів після поранень, яких вони зазнали на полі бою. Крім того, Естонія передала вже третій військовий мобільний шпиталь для оперативного надання медичної допомоги на фронті.

За визначні особисті заслуги у зміцненні українсько-естонського міждержавного співробітництва, підтримку суверенітету й територіальної цілісності України Президент нагородив Каю Каллас орденом князя Ярослава Мудрого ІІ ступеня.