Хронікерс

Гарячі українські новини

П’ять кульових поранень і понад 200 осколків: У Франківську лікарі рятують захисника Бахмута (ФОТО)

Українські медики рятують захисника, який отримав жахливі поранення на фронті

В Івано-Франківську рятують життя 51-річного харків’янина Станіслава – захисника Бахмута, який отримав важкі травми: п’ять кульових поранень навиліт, більше двохсот осколків у ногах і руках, проникаюче поранення грудної клітки, вирваний вибухом гранати шмат стегна. Про це повідомляє Івано-Франківська обласна клінічна лікарня, передає Хронікерс.

У мирному житті водій бетоновоза пішов добровольцем захищати Україну від російської агресії. Потрапив у Нацгвардію, 4-й батальйон ім. Болбочана, а поранення отримав під час завдання на зачистку. Їхня група мала захопити приватну будівлю й утримувати її, щоб окупанти не обійшли позиції іншої бригади і не вдарили в спину.

“Коли ми туди прийшли, то напоролися на засаду. Вони нас протримали під гаубицями півтори години, поки позаймали певні точки. Врешті половина наших полягла, а я протримався до ранку. Вже пораненому вдалося забарикадувати стіну в будинку. Щоб не потрапити в полон довелося “колупатися” з ними до ранку: вони кидали в мене гранати, а я в них стріляв”, – розповів захисник.

За інформацією лікарів, на сьогодні стан Станіслава стабільний.