Хронікерс

Гарячі українські новини

Так важко у Бахмуті ще не було: Воїн 93-ї бригади розповів про ситуацію у місті

Окупанти обстрілюють територію Бахмута і намагаються перерізати шляхи постачання підрозділам ЗСУ

Військовослужбовець 93-ї бригади “Холодний Яр” Андрій Бабичев розповів, що ситуація в Бахмуті досягла критичної фази, і боронити місто стає з кожним днем все важче. Про це Бабичем сказав в ефірі телеканалу “Еспресо”, передає Хронікерс.

“Якщо ситуацію у Бахмуті називають червоною, то я сказав би, що вона червона-червона. Там дуже пекельно. Противник стріляє зі всього, що має: “Гради”, артилерія, міномети, авіація. Крім того, підтягується жива сила ворога, яку прикриває ворожа авіація. Вони підходять малими групами, десь по 5-10 осіб, і розходяться по розбитих хатах, чекаючи, коли до них підтягнуться ще інші групи”, – зазначив він.

За його словами, його бригада стоїть в самому центрі міста, і розвиток ситуації залежить від того, чи вдасться іншим підрозділам втримати фланги.

“Саме пекельне йде з північного боку від міста. На мою думку, чи будемо ми тримати Бахмут, чи він буде стояти, залежить від бригад, що стоять по флангах, де ворог намагається перерізати нам шлях постачання боєприпасів. Ми робимо всі заходи, щоб цього не було. Однак, ситуація дуже важка, так важко ще у Бахмуті не було”, – сказав Бабичев.