Warning: Undefined global variable $_SESSION in /home/u500798741/domains/hronikers.com/public_html/index.php on line 1
У Польщі ініціювали розмову з командуванням ЗСУ через напругу біля кордону України і Білорусі - Хронікерс

Хронікерс

Гарячі українські новини


    Warning: Undefined variable $pinterest in /home/u500798741/domains/hronikers.com/public_html/wp-content/themes/royal-news-magazine/header.php on line 155

У Польщі ініціювали розмову з командуванням ЗСУ через напругу біля кордону України і Білорусі

Наближення російських і білоруських військових біля кордону з Україною викликає стурбованість у польської сторони

Командувач Об’єднаних Сил ЗСУ генерал-лейтенант Сергій Наєв провів телефонну розмову з Командувачем Оперативного командування польської армії генерал-лейтенантом Томашем Піотровські через ситуацію на українсько-білоруському кордоні. Розмова відбулася з ініціативи польської сторони, передає Паляниця з посиланням на Командування об’єднаних сил ЗСУ.

Слідкуйте за нами в телеграмі: гарячі оперативні новини тут

Зокрема, сторони обговорили безпекову ситуацію на українсько-білоруському кордоні, у зв’язку з “раптовою перевіркою” бойової готовності збройних сил Білорусі.

Під час розмови Піотровські висловив стурбованість стосовно заяви військового керівництва білоруської армії про висунення військ у визначені райони, проведення інженерного обладнання, організацію охорони й оборони тощо. Наєв поінформував польського колегу про можливі сценарії розвитку подій у найближчій перспективі, а також розповів про покладені завдання на українських військовослужбовців, які щоденно стоять на захисті кордону.

В цьому контексті він звернув увагу на необхідності обміну оперативною інформацією та координації спільних дій.