Warning: Undefined global variable $_SESSION in /home/u500798741/domains/hronikers.com/public_html/index.php on line 1
Розшукували всією Україною: На Рівненщині знайшлася родина бійця, якого рятують у Дніпрі (ФОТО) - Хронікерс

Хронікерс

Гарячі українські новини


    Warning: Undefined variable $pinterest in /home/u500798741/domains/hronikers.com/public_html/wp-content/themes/royal-news-magazine/header.php on line 155

Розшукували всією Україною: На Рівненщині знайшлася родина бійця, якого рятують у Дніпрі (ФОТО)

У Дніпровській лікарні Мечникова рятують чоловіка, родичів якого тривалий час не могли знайти

Військовослужбовець ЗСУ Сергій Печончік, якого рятують у лікарні імені Мечникова у Дніпрі, виявився жителем селища Володимирець на Рівненщині. Завдяки посту головного лікаря Сергія Риженка у фейсбуку вдалося знайти дружину бійця. Про це повідомляє Паляниця з посиланням на сторінку Володимирця в інстаграм.

Слідкуйте за нами в телеграмі: гарячі оперативні новини тут

Сергію Печончику – 33 роки. Вісім років одружений. Дружина Наталія довго чекала на звістку від нього, а днями отримала повістки з військкомату.

“Коли мені сказали, що знайшовся Сергій, я мало не знепритомніла – з ним вже кілька днів не було зв’язку. Зателефонувала – ледь говорить, каже, що трішки вже бачить. Він всіх пам’ятає і впізнав по голосу. Батьки Сергія вже знають”, – розповіла жінка.

Сину бійця Владиславу немає ще і року.

За словами Риженка, у Сергія струс мозку, широка рвана рана тім’яної області, опіки обличчя, рогівки, кон’юнктиви, верхніх дихальних шляхів та ампутація лівої кисті. Після вибуху телефони та документи розлетілися на шматки.

Але тепер рідня Героя його знайшла.