Хронікерс

Гарячі українські новини


    Warning: Undefined variable $pinterest in /home/u500798741/domains/hronikers.com/public_html/wp-content/themes/royal-news-magazine/header.php on line 155

Після покупки Маском твіттера головний офіс компанії продає ручну м’ясорізку і статую птаха (ФОТО)

Штаб-квартира твіттера позбавляється меблів, а також кухонних аксесуарів

Твіттер розпродає на аукціоні речі зі своєї штаб-квартири на сотні тисяч доларів після того, як Ілон Маск купив компанію і почав звільняти персонал. Серед речей, офісне крісло за 1000 доларів за половину ціни, цифрові дошки, кавоварки і навіть дерев’яний логотип компанії,  передає Паляниця з посиланням на Vice.

Слідкуйте за нами в телеграмі: гарячі оперативні новини тут

Серед предметів також – статуя птаха в твіттері та кашпо з символом “@” заввишки шість футів.

“Це штучні рослини, але їх можна розмістити разом зі справжніми рослинами”, — пояснюють власники аукціону.

Обидва лоти починаються від 25 доларів і знаходяться в офісі твіттера у центрі Сан-Франциско. Це єдині два предмети під брендом компанії на аукціоні. У переважній більшості пропозицій представлені офісні меблі та шезлонги Eames, які продаються приблизно за 2000 доларів.

Серед кухонного обладнання є еспресо-машина La Marzocco Strada, частина обладнання, яка продається за понад 20 000 доларів. Тут є високоякісна ручна м’ясорізка вартістю понад 10 000 доларів, промислова сушарка для овочів і промислова сковорідка для тушкування за 17 000 доларів. Як і на багато іншого промислового кухонного обладнання, ставки на всі ці предмети починаються від 25 доларів.