Warning: Undefined global variable $_SESSION in /home/u500798741/domains/hronikers.com/public_html/index.php on line 1
ЗСУ вразили 20 районів зосередження озброєння та військової техніки окупантів - Хронікерс

Хронікерс

Гарячі українські новини


    Warning: Undefined variable $pinterest in /home/u500798741/domains/hronikers.com/public_html/wp-content/themes/royal-news-magazine/header.php on line 155

ЗСУ вразили 20 районів зосередження озброєння та військової техніки окупантів

Сили Оборони України здійснили серію ударів по складах, техніці особовому складу окупантів

У п’ятницю, 28 жовтня, ЗСУ здійснили удари по позиціях окупантів на різних напрямках, знищуючи склади з боєприпасами, зосередження техніки і військ окупантів. Про це повідомляє Генштаб ЗСУ, передає Паляниця.

Авіація Сил оборони упродовж поточної доби завдала 24 удари. Підтверджено ураження 20 районів зосередження озброєння та військової техніки та 4 позицій зенітних ракетних комплексів противника.

Підрозділи ракетних військ і артилерії уразили пункт управління, 6 районів зосередження живої сили, озброєння і військової техніки, 4 склади боєприпасів.

Також підтверджено ураження живої сили та техніки противника на тимчасово захоплених територіях Запорізької області. Так, артилерійські підрозділи Сил оборони в населеному пункті Нововодяне знищили склад боєприпасів, до 5 вантажівок з боєкомплектом та 3 гармати Д-30. В районах населених пунктів Токмак, Молочанськ та Кінські Роздори поранено до 110 військовослужбовців противника. Кількість загиблих окупантами ретельно приховується.