Warning: Undefined global variable $_SESSION in /home/u500798741/domains/hronikers.com/public_html/index.php on line 1
Колишній голова Держприкордонслужби завдав державі збитків на 10 мільйонів гривень, – НАБУ - Хронікерс

Хронікерс

Гарячі українські новини


    Warning: Undefined variable $pinterest in /home/u500798741/domains/hronikers.com/public_html/wp-content/themes/royal-news-magazine/header.php on line 155

Колишній голова Держприкордонслужби завдав державі збитків на 10 мільйонів гривень, – НАБУ

Чиновники продали квартири для прикордонників на Львівщині “наліво”

28 жовтня НАБУ і САП повідомили колишнім голові Держприкордонслужби, начальнику першого окремого відділу капітального будівництва ДПСУ та директору приватної компанії-забудовниці про підозру у зловживанні владою та службовим становищем. Про це повідомляє пресслужба НАБУ.

За даними ЗМІ, мова йде про екскерівника ДПС Петра Цигикала. Повідомляється, що внаслідок оборудок державі нанесені збитки у розмірі 10,66 млн грн.

Приватна компанія мала збудувати та передати ДПСУ 66 квартир у центрі Львова для подальшого заселення прикордонників та їхніх родин. Натомість ДПСУ отримала 53 квартири у передмісті Львова. Слідство має докази, що посадовці ДПСУ діяли у змові з директором приватної компанії, від початку усвідомлюючи її невигідний для Держприкордонслужби, характер.

Попри укладені договори із Держприкордонслужбою, компанія-забудовник продала стороннім покупцям квартири у Львові, які фактично були призначені для прикордонників.