Хронікерс

Гарячі українські новини


    Warning: Undefined variable $pinterest in /home/u500798741/domains/hronikers.com/public_html/wp-content/themes/royal-news-magazine/header.php on line 155

На прізвисько “Грек”: СБУ викрила чергових правоохоронців-колаборантів

Служба безпеки України виявила ще 12 правоохоронців, які перейшли на бік окупантів

СБУ виявила ще 12 правоохоронців, які займаються репресіями та фабрикують докази проти українців на тимчасово окупованих територіях, передає Паляниця.інфо з посиланням на пресслужбу відомства.

Серед тих, хто перейшов на бік ворога, так званий “заступник начальника військової комендатури смт Лазурне Херсонської області” з позивним “Грек”. Він проходив службу в органах МВС України в Маріуполі, а у 2014 році втік до тимчасово окупованого Криму та працевлаштувався у Севастополі до росгвардії. Із початком широкомасштабного вторгнення рф зрадник повернувся на материкову територію, щоб «посилити силовий блок» окупаційного режиму.

Також слідчі СБУ задокументували діяльність призначеного російськими окупантами очільника окупаційної “поліції” Старобільського району Луганщини. На даний час він сприяє підтриманню на тимчасово захопленій Старобільщині рашистського “нового порядку”. 

Слідчі СБУ кваліфікували дії всіх колаборантів за ч. 7 ст. 111-1 (добровільне зайняття громадянином України посади в незаконних правоохоронних органах, створених на тимчасово окупованій території) Кримінального кодексу України.

Санкція інкримінованої їм статті передбачає до 15 років позбавлення волі.