Хронікерс

Інформаційний знак якості

З початку року в Україну надійшло понад 4 тисяч одиниць енергетичного обладнання

За даними міністерства, йде мова про генератори, трансформатори, блочно-модульні котельні, когенераційні установки та котли 

У міністерстві енергетики повідомили, що з початку року в Україну надійшло понад 4 тисяч одиниць енергетичного обладнання, передає Хронікерс.

За даними міністерства, йде мова про генератори, трансформатори, блочно-модульні котельні, когенераційні установки та котли.

“Допомогу надали партнери з ЄС, Австрії, Азербайджану, Бельгії, Данії, Естонії, Ісландії, Іспанії, Італії, Канади, Латвії, Литви, Люксембургу, Молдови, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Словаччини, США, Туреччини, Фінляндії, Франції, Швейцарії, Швеції, Японії, Чехії, Польщі, Кіпру, Китаю, UNICEF/WASH, PFRU, VOLVO”, – йдеться у повідомленні.