За даними міністерства, йде мова про генератори, трансформатори, блочно-модульні котельні, когенераційні установки та котли
У міністерстві енергетики повідомили, що з початку року в Україну надійшло понад 4 тисяч одиниць енергетичного обладнання, передає Хронікерс.
За даними міністерства, йде мова про генератори, трансформатори, блочно-модульні котельні, когенераційні установки та котли.
“Допомогу надали партнери з ЄС, Австрії, Азербайджану, Бельгії, Данії, Естонії, Ісландії, Іспанії, Італії, Канади, Латвії, Литви, Люксембургу, Молдови, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Словаччини, США, Туреччини, Фінляндії, Франції, Швейцарії, Швеції, Японії, Чехії, Польщі, Кіпру, Китаю, UNICEF/WASH, PFRU, VOLVO”, – йдеться у повідомленні.
- Україна має отримати від партнерів понад 2 тисяч одиниць електрообладнання, – Міненерго
