Хронікерс

Інформаційний знак якості

На Тернопільщині кілера засудили до 15 років тюрми

Найманець на замовлення осіб з Черкаської області намагався застрелити мешканця Тернопільщини

Тернопільський міськрайонний суд визнав винним кілера, який спробував застрелити мешканця Тернопільської області. Вирок суду – 15 років позбавлення волі з конфіскацією всього належного майна.

Про це повідомляє Тернопільська обласна прокуратура, передає «Хронікерс».

Підписуйтесь на наш Телеграм-канал

У прокуратурі розповідають, що найманець діяв на замовлення осіб з Черкаської області. За грошову винагороду він ретельно готувався до злочину: придбав автомобіль для прихованого спостереження та тривалий час стежив за своєю жертвою.

«19 квітня 2024 року обвинувачений прибув до місця проживання потерпілого у с. Підгороднє Тернопільської області. Застосувавши короткоствольну нарізну вогнепальну зброю із саморобним глушником, він здійснив серію пострілів через скло передніх пасажирських дверей автомобіля, в якому перебував чоловік», – кажуть у прокуратурі.

Завдяки вчасно наданій екстреній медичній допомозі та госпіталізації поранена жертва вижила.

Фігурант залишив місце вчинення злочину та переховувався у Черкаській області.  Спільними зусиллями правоохоронців його вдалося затримати поблизу міста Умань.  Він саме збирався залишити територію України поза пунктами пропуску.

За публічного обвинувачення прокурорів Тернопільської обласної прокуратури суд визнав його винним у замаху на умисне вбивство на замовлення, з корисливих мотивів (ч. 2 ст. 15 п.п. 6, 11 ч. 2 ст. 115 КК України), а також у зберіганні вогнепальної зброї для вчинення цього замаху (ч. 1 ст. 263 КК України). Відтак чоловік сидітиме 15 років за ґратами.